Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

Możesz przekonwertować dowolny plik PDF na format SCORM za pomocą specjalnego narzędzia. Pokażemy Ci, jak przekonwertować dokument PDF na kurs SCORM za pomocą zestawu narzędzi autorskich iSpring Suite Max.

Oto, jak wygląda kurs przekonwertowany z pliku PDF na SCORM:

iSpring Suite

Szybko i łatwo konwertuj pliki PDF na SCORM za pomocą iSpring Suite.

Darmowy okres próbny Dowiedz się więcej

Przewodnik po konwersji pliku PDF na kurs SCORM

  1. Pobierz bezpłatną wersję próbną iSpring Suite Max i zainstaluj zestaw narzędzi na swoim komputerze.
  1. Uruchom iSpring Suite, w oknie Quick Start (szybki start) wybierz zakładkę Books (książki). Kliknij przycisk PDF lub wybierz Open (otwórz), aby wybrać plik.
Zakładka Books w iSpring Suite Max
  1. Naciśnij Preview (podgląd) i wybierz urządzenie oraz orientację ekranu, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać na komputerze stacjonarnym, smartfonie i tablecie.
PDF przekonwertowane na pakiet SCORM
  1. Naciśnij przycisk Publish (Opublikuj) i wybierz zakładkę LMS. Teraz masz wszystkie opcje publikowania dla LMS.

Zacznij od nazwania pliku i wybrania miejsca, w którym zostanie zapisany. Następnie możesz dostosować opcje jakości. Możesz wybrać ustawienie wstępne od wysokiej do niskiej jakości lub uzyskać żądaną jakość poprzez zmianę kompresji obrazu lub dostosowanie suwaka jakości obrazu.

Dodatkowe ustawienia w iSpring Suite Max

Możesz dodać hasło, aby chronić swój plik i sprawić, aby był widoczny tylko dla osób, które je znają.

Ochrona hasłem w iSpring Suite Max
  1. Wybierz profil obsługiwany przez Twój system. iSpring Suite może publikować nie tylko dla SCORM, ale także dla szerokiej gamy standardów e-learningowych, takich jak SCORM 1.2 i 2004, AICC, Experience API i cmi5. Każdy standard ma swój własny zestaw dostosowań.
Opcje dostosowywania e-kursu iSpring Suite Max

Powiedzmy, że zamierzasz opublikować swój plik w SCORM 1.2. Możesz zmienić nazwę kursu, wprowadzić opis kursu lub dodać słowa kluczowe.

Ustawienia informacji o e-kursie w iSpring Suite Max
  1. Po zapisaniu zmian ponownie kliknij Publish (opublikuj). Otrzymasz plik ZIP gotowy do przesłania do dowolnego LMS, który obsługuje.

Po przesłaniu kursu SCORM do LMS możesz otrzymywać raporty dotyczące statusu oraz postępów swoich uczniów.

Raport aktywności treści w iSpring Learn LMS

Raport aktywności treści w iSpring Learn LMS

Po przesłaniu kursu SCORM do LMS możesz otrzymywać raporty dotyczące statusu oraz postępów swoich uczniów.

Podsumowanie

iSpring Suite Max nie jest tylko konwerterem plików PDF na SCORM. Jest to solidne narzędzie autorskie, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych kursów z quizami, interakcjami i symulacjami dialogów oraz publikowanie ich w dowolnym formacie, w tym SCORM. Dodatkowo, cały zestaw narzędzi umożliwia nagrywanie screencastów oraz zawiera narzędzie online do tworzenia quizów i kursów bezpośrednio w przeglądarce.

Wypróbuj iSpring Suite Max za darmo przez 14 dni i od razu poznaj wszystkie jego funkcje.

iSpring Suite
Łatwy konwerter PDF na SCORM
Wypróbuj za darmo