Platforma LMS dostosowana do wymagań korporacyjnych

iSpring Learn LMS
4,7 / 5
5 / 5
4,75 / 5
4,5 / 5
4,75 / 5

Rozpocznij naukę online z iSpring już w 1 dzień:

Po prostu prześlij swoje kursy i quizy do systemu, zaproś pracowników i śledź ich postępy w nauce.

Z iSpring nauka wykracza poza salę szkoleniową

Pracownicy mają dostęp do materiałów szkoleniowych na wszystkich urządzeniach: laptopach, tabletach i smartfonach. Mogą nawet uczyć się offline, korzystając z aplikacji na iPada i Androida.

Dzięki temu, pracownicy mogą ukończyć kursy, przystąpić do testów i zapoznać się z treściami szkoleniowymi, kiedy tylko chcą: w domu, w podróży, w kawiarni lub w miejscu pracy.

Jeszcze więcej danych dotyczących przebiegu i oceny prowadzonych szkoleń

Dzięki szczegółowym statystykom iSpring łatwo sprawdzić, kto się ukończył, jest w trakcie lub jeszcze nie rozpoczął. Możesz śledzić wyniki różnych działów, monitorować postępy i wskaźniki ukończenia albo obserwować indywidualne wyniki każdego z uczestników kursu.

Popraw skuteczność szkoleń

Korzystaj z analiz LMS i komentarzy uczestników, aby ulepszać kursy i strategię szkoleń online.

Łatwe planowanie

iSpring pomaga zarządzać zajęciami w kalendarzu szkoleń: planować kursy online, szkolenia na żywo, warsztaty i seminaria internetowe. Wszystko znajduje się w jednym miejscu - nie musisz korzystać z arkuszy Excel do śledzenia czegokolwiek ani ręcznie wysyłać zaproszeń do uczestników.

Na przykład, możesz wysłać zaproszenia na szkolenia online tylko do tych uczniów, którzy pomyślnie ukończyli kurs; lub zorganizować warsztaty tylko dla tych, którzy uczestniczyli we wszystkich webinariach.


Słynne światowe marki wybierają iSpring

Tysiące firm na całym świecie korzysta z oprogramowania e‑learningowego iSpring, aby szkolić swoich pracowników i zwiększać wydajność.

Klienci iSpring pochodzą z różnych branż, w tym z branży lotniczej i motoryzacyjnej, ropy i gazu, bankowości i ubezpieczeń, handlu detalicznego, IT i edukacji.

22
lat na rynku e‑learning
59 000
klientów z całego świata
198
firm z rankingu Fortune 500

Jakość narzędzi iSpring jest doceniana przez światowej sławy ekspertów z branży

LMS jest idealny dla każdego małego biznesu, ponieważ ma wystarczającą liczbę funkcji, aby ulepszyć i usprawnić naukę.

Craig Weiss

Dyrektor generalny i główny analityk w Craig Weiss Group, LLC

Najlepsze systemy zarządzania nauczaniem (2022)

Najlepsze mobilne platformy edukacyjne (2022)

Najlepsze oprogramowanie LMS do szkolenia w zakresie zgodności (2022)

Lista obserwacyjna spółek LMS (2021)

Training Magazine Network Choice Awards, kategoria LMS (2021)

Top 20 programów LMS opartych na doświadczenia użytkowników (2021)

Najlepszy LMS do nauczania mieszanego (2021)

Najlepsze systemy zarządzania nauczaniem z grywalizacją (2021)

Najlepszy LMS według eLearningIndustry.com (2020)

Top-10 LMS według SoftwareWorld (2020)

Lifer w kategorii LMS według Crozdesk (2020)

LMS o wysokiej wydajności, G2 (2019)

Nagroda Gold Brandon Hall za Największy postęp w technologii zarządzania nauczaniem w sektorze MŚP (2018)

Zdobywca Złotej nagrody Globee w kategorii ”Obsługa Klienta i Wsparcie Roku” od IT World Awards 2021

Najlepsza obsługa klienta, G2 (2021)

Najlepsza obsługa klienta, G2 (2020)

Zostaw swoje dane kontaktowe, aby poprosić o darmową demonstrację. Z przyjemnością pokażemy, w jaki sposób iSpring może Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów szkoleniowych.

Najważniejsze cechy iSpring

Zarządzaj procesami nauczania online od A do Z

W pełni zintegrowane narzędzie autorskie

Z łatwością twórz kursy e‑learningowe, quizy, wykłady wideo i symulacje oraz przesyłaj je do LMS za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nieograniczona przestrzeń dyskowa

Nie nakładamy żadnych ograniczeń na pojemność ani liczbę plików. Możesz wykorzystać tyle miejsca, ile potrzebujesz i przesłać nieograniczoną liczbę elementów: kursy, filmy, prezentacje, itp.

Ścieżki edukacyjne

Możesz opracować określoną ścieżkę edukacyjną dla każdego działu i monitorować postępy pracowników w miarę zdobywania przez nich nowych umiejętności.

Webinaria

Dzięki webinariom na żywo możesz na raz przeszkolić wielu pracowników z różnych działów. A jeśli uczestnik nie może uczestniczyć w zajęciach, może potem odtworzyć nagranie, aby nadrobić zaległości.

Kalendarz wydarzeń

Przypisuj i zarządzaj szkoleniami na żywo, warsztatami i webinariami na jednym ekranie iSpring Learn. Wszystkie Twoje działania są poukładane i nie będziesz już musiał ciągle przełączać między systemem LMS, arkuszami Excel i listami zadań do wykonania.

Grywalizacja

Dodaj elementy gry do swojego szkolenia, aby zaangażować uczestników i zmotywować ich do zdobywania nowych umiejętności. Przyznawaj punkty i odznaki, gdy uczestnicy kursu wykonają zadania, i za pomocą ocen inspiruj ich do większego wysiłku.

Wygodne zarządzanie użytkownikami

Możesz łatwo zarządzać uczniami w swoim systemie. Na przykład, możesz utworzyć tymczasowe konto dla szkolonego pracownika lub szybko utworzyć grupę szkoleniową, wysyłając członkom link do rejestracji.

Dodaj swoją markę

Dodaj swój styl korporacyjny do portalu edukacyjnego. Za pomocą kilku kliknięć na pulpicie nawigacyjnym możesz zmienić kolory, logo i adres URL.

Nauka offline dzięki aplikacji mobilnej

Pracownicy mogą brać udział w kursach szkoleniowych, nawet jeżeli nie mają połączenia z Internetem; na przykład, podczas podróży pociągiem lub samolotem.

Zaawansowane raportowanie

iSpring Learn pozwala monitorować postępy w nauce każdego zespołu lub jednostki i analizować skuteczność strategii uczenia się. Bądź na bieżąco i szybciej podejmuj decyzje.

Ocena online

Szybko sprawdzaj wiedzę uczniów za pomocą interaktywnych quizów i ankiet.

Certyfikaty

Skonfiguruj certyfikaty, które uczestnicy kursu otrzymają po jego ukończeniu lub zdaniu testu.


Zaangażuj pracowników do nauki

Dzięki iSpring możesz szybko zamienić zwykłe dokumenty, prezentacje i slajdy w interaktywne i wciągające gry, wykłady wideo i symulacje.

Wykłady wideo

Prezentacja połączona z nagraniem prelegenta składają się na wspaniałą lekcję wideo.

Symulacje dialogów

Idealne do ćwiczenia umiejętności i strategii komunikacyjnych. Na przykład, możesz przeprowadzić symulację rozmowy, aby pokazać jak postępować ze zdenerwowanym lub rozemocjonowanym klientem.

Stopniowe wdrażanie e‑learningu z iSpring

Na początku możesz zacząć od kilku uczestników, np. członków jednego działu. Następnie możesz rozszerzyć subskrypcję, aby dodać inne zespoły i działy, obejmując nauką online całą firmę.

Profesjonalny zespół wsparcia

83% spraw zostaje rozwiązanych w ciągu 2 godzin

Inżynierowie pomocy technicznej iSpring bezzwłocznie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktu. Aby pomóc początkującym użytkownikom opanować oprogramowanie, regularnie organizują seminaria online i tworzą lekcje wideo.

Strona techniczna

Gwarancja bezpieczeństwa danych

iSpring przechowuje dane europejskich klientów u zaufanego dostawcy FirstColo (z certyfikatem ISO 27001), który znajduje się we Frankfurcie (Niemcy), wszystkie wymagania RODO są spełnione i są chronione dzięki wewnętrznemu systemowi kopii zapasowych. A to tylko jeden z 15 środków bezpieczeństwa do ochrony danych.

Ochrona danych

W chmurze lub lokalnie

iSpring Learn to rozwiązanie w chmurze, a wszystkie dane są przechowywane na serwerach iSpring. Możemy również wdrożyć system na Twoich własnych serwerach, aby w pełni kontrolował Twoją firmę.

Indywidualne rozwiązania

Aktywnie korzystamy z opinii klientów, aby nasz system był jeszcze lepszy. Aktualizacje są wydawane co miesiąc. Jeśli masz jakieś konkretne prośby (np. o dodanie nowego raportu lub ustawienie aliasów domeny), skontaktuj się z nami, aby uzyskać spersonalizowane rozwiązanie.

Zgodny z międzynarodowymi standardami e‑learningu

Rozwiązania iSpring obsługują nowoczesne standardy e‑learningu: SCORM 1.2 i SCORM 2004.

Zacznij korzystać z iSpring Learn!

Przetestuj iSpring Learn przez 30 dni i skorzystaj z różnych dostępnych opcji.

Może Ci się również spodobać

Platformy e-learningowe do szkoleń korporacyjnych

Co to jest onboarding pracownika i jak go przeprowadzić?

LMS (learning management system): Wszystko, co trzeba wiedzieć