Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

iTrainee to holenderska firma szkoleniowa, która pomaga młodym talentom zostać wykwalifikowanymi konsultantami SAP. Infrastruktura SAP wymaga kompleksowego wdrożenia, a absolwenci iTrainee pomagają firmom płynnie wprowadzić to oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa w ich operacjach.

iTrainee wkłada dużo wysiłku w stworzenie produktu szkoleniowego, który zaspokaja potrzeby klientów, a jednocześnie jest interesujący dla uczniów. Z historii sukcesu firmy dowiesz się, jak kompleksowe oprogramowanie szkoleniowe od iSpring pomaga rozwijać jedne z najbardziej poszukiwanych kompetencji w biznesie.

Berry Van Assouw

Dyrektor operacyjny w iTrainee

Kontekst

W iTrainee pomagamy ludziom zainteresowanym karierą w planowaniu zasobów przedsiębiorstwa pogłębić swoje umiejętności informatyczne i opanować SAP. Uważamy, że specjalizacja SAP powinna opierać się o potrzeby firm. Dlatego też staż obejmuje zarówno praktyczne szkolenie SAP, jak i indywidualne wskazówki. Czas trwania programu różni się w zależności od stażysty, ale zwykle trwa do 15 miesięcy.

Nasi stażyści mogą wybierać między dwiema głównymi ścieżkami szkoleniowymi. Jedna to doradztwo techniczne, druga to doradztwo funkcjonalne. Program szkolenia dopasowujemy także do indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań zawodowych. Takie podejście pomaga nam połączyć stażystę z jego wymarzonym klientem i zapewnić, że będą do siebie pasować.

Przeprowadzamy szkolenie zgodnie z planem uzgodnionym przez klienta i stażystę. Efektem udanego programu stażu jest gotowość stażysty do pracy w firmie klienta i spełnienia jego wymagań biznesowych, aby zostać czołowym konsultantem.

Wyzwanie – Dostosowanie się do zmian poprzez cyfryzację nauki SAP

Rozpoczęliśmy wdrażanie iSpring, gdy pojawił się koronawirus. Wcześniej nasz program iTrainee Talent był w całości dostępny w formie pisemnej, jako wydruk. Chociaż uczymy naszych stażystów transformacji i cyfryzacji firm za pomocą SAP, sami nie byliśmy w pełni zdigitalizowani. Lockdown skłonił nas do znalezienia sposobu na szybką cyfryzację, abyśmy mogli nadal świadczyć usługi szkoleniowe w zmieniającym się środowisku.

Rozwiązanie – iSpring

Po intensywnym procesie testowania i selekcji, który obejmował różne platformy w okresach próbnych, wybraliśmy iSpring. Kluczowymi kryteriami przy wyborze platformy była łatwość obsługi, intuicyjność i zgodność ze standardem SCORM. Ponieważ jest to kompleksowe rozwiązanie e-learningowe, pakiet iSpring Suite i iSpring Learn LMS w pełni spełniał te kryteria.

W iTrainee uwielbiamy korzystać z iSpring i nawet nazywamy go między sobą ‘iTrain’.

Berry Van Assouw

Dyrektor operacyjny

Mamy zespół 7 instruktorów, którzy z przyjemnością codziennie pracują w programie iSpring. Przez cały rok przygotowują kursy dla ponad 100 stażystów i co tydzień aktualizują nasze treści, aby były zgodne ze standardami SAP.

Wyniki

Oprogramowanie iSpring nie tylko pomogło nam przetrwać lockdown w okresie przejściowym, ale po wdrożeniu iSpring Suite i iSpring Learn zaobserwowaliśmy oczekiwane zmniejszenie kosztów drukowania. iSpring naprawdę pomógł nam znacznie szybciej aktualizować i wprowadzać zmiany w naszych kursach.

Jednak największą pozytywną zmianą, którą zauważyli wszyscy nasi stażyści, jest radykalna poprawa doświadczeń edukacyjnych. Dlatego dziękujemy iSpring za udostępnienie nam kompleksowej platformy e-learningowej!

iSpring Suite
Narzędzie do tworzenia e‑learningu
Dowiedz się więcej