Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

eTechnologie Ltd to pierwsza firma w Polsce, która zapewnia kompleksową pomoc w realizacji szkoleń online dla firm i organizacji edukacyjnych.

Krzysztof Kwaśniewski, kierownik projektu IT w eTechnologie, opowiedział, jak efektywne jest bycie partnerem iSpring i zaspokajanie potrzeby klientów za pomocą narzędzi, które są szybkie i łatwe w użyciu.

Krzysztof Kwaśniewski, kierownik projektu IT w eTechnologie

O eTechnologie

eTechnologie operuje na rynku od ponad 10 lat. Naszą misją jest utrzymanie trwałych relacji z klientami i podnoszenie świadomości ludzi na temat możliwości oferowanych przez cyfrowe nauczanie.

Firma eTechnologie pomaga organizacjom maksymalnie wykorzystać technologię i Internet za pomocą odpowiedniego oprogramowania i platform do szkoleń oraz rozwoju.

W przeszłości współpracowaliśmy z wieloma kontrahentami, ale teraz skupiamy się na dostarczaniu oprogramowania iSpring i zaprojektowanego przez nas rozwiązania LMS.

Wśród naszych klientów znajdują się największe krajowe firmy, instytucje i uczelnie, w tym Polski Bank Komórek Macierzystych SA, Decathlon, Hama, Inter Team, Jeronimo Martins, Kolporter, Lewiatan Holding oraz Żabka.

Urozmaicenie prezentacji PowerPoint za pomocą iSpring

Kiedy dowiedziałem się o iSpring, postanowiłem sam przetestować produkty. Narzędzia iSpring okazały się bardzo przydatne i przemyślane. Nasi klienci potwierdzili również, że dostarczone rozwiązania są niezwykle praktyczne.

Najlepszym aspektem narzędzi iSpring jest to, że są naprawdę intuicyjne. Ponieważ większość projektów naszych klientów opiera się na prezentacjach PowerPoint, nie muszą oni uczyć się od nowa, jak tworzyć kursy. Po prostu urozmaicają slajdy za pomocą iSpring i uzyskują dopracowane kursy online.

Narzędzia iSpring idealnie nadają się do szkoleń produktowych i dotyczących procedur, a także do wdrażania pracowników.

Krzysztof Kwaśniewski

eTechnologie

Najprzydatniejsze spośród wielu funkcji to QuizMaker, Manage Narration, Talk Master i Visuals. Używam ich cały czas do tworzenia przykładowych treści i prezentowania ich klientom, których interesuje praktyczne szkolenie. Jest to część autorskiego programu szkoleniowego dla klientów firmy eTechnologie, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia.

Promocja iSpring w Polsce

iSpring dostarcza firmie eTechnologie pomoce i materiały marketingowe, a także przykłady treści. Fakt, że można je edytować, ułatwia nam przygotowanie przykładowych kursów na rynek krajowy. Bardzo przydatne są również opisy produktów i samouczki wideo dotyczące nowych funkcji oferowanych przez iSpring.

Co więcej, firma eTechnologie ma kanał YouTube z samouczkami wideo pokazującymi, jak tworzyć treści e-learningowe za pomocą iSpring Suite.

Filmy na YouTube i webinary dotyczące aktualizacji produktów stanowią naszą strategię video marketingową.

Zrzut ekranu jednego z webinarów eTechnologie z iSpring

Wraz z iSpring bierzemy udział w różnych wydarzeniach e-learningowych w Polsce, takich jak:

Jednym z ostatnich wydarzeń, które dzieliliśmy z iSpring, było e-learning Fusion Expo w Warszawie, podczas którego przedstawiliśmy sprawdzone strategie angażowania pracowników w naukę.

Konferencja ELF i Expo, 28 listopada 2022, Warszawa

Korzyści ze współpracy z iSpring

Współpracujemy z iSpring od ponad 10 lat i oto trzy najważniejsze aspekty:

  • Łatwe w użyciu i dobrze zaprojektowane oprogramowanie;
  • Wysokiej jakości, szybko działająca pomoc techniczna;
  • Zintegrowanie rozwiązanie e-learningowe: narzędzie do tworzenia treści w pakiecie z platformą LMS.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kompletne rozwiązanie. Na przykład, jeśli planują skorzystać z e-learningu, możemy zaoferować im zarówno narzędzia do tworzenia kursów, jak i platformę edukacyjną. Jeżeli mają już platformę LMS, treści przygotowane przy użyciu iSpring Suite będą z nią kompatybilne.

Podsumowanie

Polecamy iSpring szerokiemu gronu firm z różnych branż. Zazwyczaj są to firmy zatrudniające kilkuset pracowników, które muszą usprawnić tworzenie treści. Ich satysfakcja jest naszym priorytetem, a narzędzia iSpring doskonale sobie z tym radzą.

Bardzo podoba mi się motto iSpring: “Łatwe narzędzia dla zapracowanych ludzi. Nasi klienci są zwykle bardzo zapracowani i cieszę się, że możemy zapewnić łatwe i szybkie rozwiązania ich problemów.”

Krzysztof Kwaśniewski

eTechnologie

W 2021 roku z otrzymaliśmy status iSpring Gold Partner i mamy zamiar dalej wkładać wysiłek w dobrą pracę.

iSpring Suite
Narzędzie do tworzenia e‑learningu
Wypróbuj za darmo