Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

Nasza nowa integracja z Salesforce już tu jest! Możesz teraz połączyć Salesforce i iSpring Learn LMS, aby w kilka sekund zsynchronizować dane pracowników. Ta integracja umożliwia synchronizację jednostek, działów i grup za pomocą jednego kliknięcia lub zaplanowanie automatycznego przeprowadzania synchronizacji.

Czytaj dalej, aby poznać korzyści płynące z tej integracji dla Twojej firmy i zobaczyć, jak krok po kroku ją przeprowadzić.

Zalety integracji Salesforce

Salesforce to jedna z najpopularniejszych platform do zarządzania relacjami z klientami (CRM), która pomaga firmom śledzić interakcje z klientami i dane dotyczące sprzedaży oraz umożliwia wspólną pracę zespołom ds. marketingu, sprzedaży, handlu, usług i IT.

Prawdopodobnie już z niej korzystasz. A teraz możesz zintegrować ją z iSpring Learn LMS. Dzięki tej integracji:

Oszczędź czas

Po prostu wybierz jednostki lub całe działy i grupy, i zsynchronizuj je z iSpring Learn. Koniec z ręcznym przenoszeniem informacji o pracownikach z CRM do LMS.

Zautomatyzuj przepływ pracy

Dzięki integracji dane schematu organizacyjnego w iSpring Learn zostaną automatycznie zaktualizowane. Administratorzy wybierają lub dodają pola, które należy zsynchronizować i nie muszą ponownie o tym myśleć – prawdziwe “ustaw i zapomnij”.

Wyeliminuj błąd ludzki i utratę danych

Koniec z błędną pisownią nazwisk lub utratą danych z powodu ręcznego przesyłania. Dzięki automatycznej synchronizacji nigdy nic nie stracisz.

​Jak aktywować integrację Salesforce

Aktywacja integracji Salesforce jest dosyć prosta, ale należy pamiętać, że jest to usługa płatna i należy mieć Salesforce Lightning Professional Edition lub wyższą, aby zintegrować ją z iSpring Learn LMS.

1. Pobierz aplikację iSpring.

2. Przejdź do Salesforce Lightning i otwórz aplikację iSpring.

3. W zakładce iSpring Control Panel wybierz Authorization Settings (Ustawienia autoryzacji) i kliknij Edit (Edytuj).

4. Wprowadź login i hasło administratora iSpring Learn. Następnie wklej adres URL firmy klienta iSpring Learn w polu Endpoint (Punkt końcowy) i dodaj adres e-mail administratora Salesforce. Kliknij Save (Zapisz).

Jeżeli zmieniasz hasło dla aktywowanej już integracji, najpierw kliknij Verify and Register Integration (Zweryfikuj i Zarejestruj Integrację), a następnie Save (Zapisz).

5. Następnie naciśnij Get Actual Payment Status (Uzyskaj rzeczywisty status płatności). Po opłaceniu integracji status zmieni się na Active (Aktywna).

6. Kliknij opcję Run Connector Manually (Uruchom łącznik ręcznie), aby ręcznie uruchomić integrację. Aby skonfigurować harmonogram synchronizacji, przejdź do zakładki Schedule Setting (Ustawienia harmonogramu).

I już! Twoja integracja Salesforce została aktywowana.

Dowiedz się, jak konfigurować pola i wybierać użytkowników, działy lub grupy do synchronizacji z naszych Dokumentów Pomocy.

Nie masz jeszcze iSpring Learn?

iSpring Learn LMS to jedna z najlepszych platform szkoleniowych online na świecie i jest uznawana przez ekspertów branżowych z Forbes, Brandon Hall, eLearning Industry i innych.

Nasza platforma została stworzona, aby pomóc Ci zapomnieć o przestarzałych szkoleniach i osiągnąć cele biznesowe dzięki wysokiej jakości szkoleniom i społecznemu uczeniu się.

Zobacz, jak iSpring Learn zajmuje się Twoimi zadaniami podczas krótkiej, spersonalizowanej demonstracji. Całkowicie za darmo.