Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

Teraz możesz wykorzystać iSpring Suite, aby łatwo stworzyć i edytować zindywidualizowane postacie, które pasują do tożsamości Twojej marki oraz odzwierciedlają bogatą różnorodność naszego świata! Nasz nowy Character Builder (kreator postaci) to unikalna funkcja, która za pomocą zaledwie kilku kliknięć pozwoli Ci wybrać preferowany wygląd i ubiór postaci oraz dodać je do slajdów.

Zalety Character Builder

Oto główne zalety tej nowej funkcji dla firm, projektantów dydaktycznych i specjalistów ds. nauki i rozwoju:

Przyspieszony rozwój treści

Nie ma potrzeby rysowania postaci. Aby stworzyć nową postać, projektant dydaktyczny może po prostu wybrać pożądane opcje w interfejsie ilustracji. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut.

Zmniejszone wydatki

Twórcy mogą projektować unikalne, wysokiej jakości treści szkoleniowe, korzystając wyłącznie z iSpring Suite. Nie ma potrzeby korzystania z narzędzi innych firm do projektowania grafiki.

Lepsze wskaźniki ukończenia

Kursy z unikalnymi postaciami reprezentującymi pracowników (pochodzenie etniczne, strój służbowy, kolory marki) skuteczniej zaangażują uczniów i zwiększą wskaźniki ukończenia.

Jak tworzyć niestandardowe postacie za pomocą iSpring Suite

Projektowanie unikalnych postaci w iSpring Suite jest dziecinnie proste dzięki gotowym szablonom: wystarczy wybrać pożądane cechy postaci, dostosować kolory ubrań i to wszystko! Zobacz cały proces w instrukcji poniżej.

Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji iSpring Suite, pobierz bezpłatną wersję próbną, aby przetestować tę nową funkcję.

1. Otwórz Content Library (Bibliotekę zawartości) i przejdź do karty Custom Characters (Postacie niestandardowe). Kliknij Create Character (Stwórz postać).

2. Następnie zobaczysz okno Character Builder (Kreator postaci). Na karcie Home (Strona główna) wybierz żądaną postać i kliknij Next (Dalej).

3. W zakładce Appearance (Wygląd) wybierz postać i kolor jej skóry.

4. Przejdź do zakładki Head (Głowa) i wybierz odpowiednie włosy dla swojej postaci.

5. Następnie wybierz twarz i zarost postaci.

6. W zakładce Clothes (Ubrania) wybierz górne i dolne elementy ubioru oraz obuwie dla swojej postaci. Możesz także wybrać ich kolor.

Lub przejdź do zakładki One-Piece (Strój jednoczęściowy) i wybierz strój narodowy lub strój służbowy dla swojej postaci.

7. Jeśli nie możesz znaleźć żądanego koloru, kliknij „+” i wybierz ten, którego potrzebujesz.

8. Możesz teraz zapisać swoją postać. Wpisz imię i dodaj znaczniki postaci, aby później szybko znaleźć swoją postać. Kliknij Save Character (Zapisz postać).

Uwaga: Postacie stworzone w ramach subskrypcji iSpring Suite są dostępne dla wszystkich użytkowników tego konta.

9. Gdy Twoja postać będzie gotowa, po prostu wybierz ją w Content Library (Bibliotece zawartości) i kliknij Add to slide (Dodaj do slajdu).

Gotowe! Dodałeś teraz własną niestandardową postać do swojego kursu.

Uwaga: Wersja próbna iSpring Suite umożliwia stworzenie jednej postaci. Zaloguj się na swoje konto, aby ją zapisać i dodać do slajdów.

Jak edytować postacie

Jeżeli wprowadzane są jakieś zmiany w tożsamości Twojej marki lub musisz zmienić wygląd swojej postaci z jakiegokolwiek innego powodu, nie ma potrzeby tworzenia nowej postaci od zera. Po prostu edytuj stworzoną już postać i zapisz zmiany.

Aby edytować własną postać:

1. Kliknij ikonę ołówka.

Albo wybierz postać i kliknij Edit (Edytuj).

2. Po zakończeniu edycji kliknij Save Character (Zapisz postać).

3. Możesz również usuwać postacie, gdy nie są już potrzebne. W tym celu wybierz postać i kliknij ikonę kosza.

Podsumowując

Character Builder od iSpring Suite to prawdziwa rewolucja dla firm, projektantów dydaktycznych i innych specjalistów ds. nauki online. Oferuje innowacyjne i interaktywne podejście do zaawansowanego tworzenia treści. Wykorzystaj moc unikalnych postaci, które przemawiają do Twoich uczniów, aby zwiększyć zaangażowanie, spersonalizować doświadczenia edukacyjne, włączyć do szkoleń narracje i stworzyć wszechstronne, skuteczne programy szkoleniowe.

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć Character Builder w akcji? Pobierz bezpłatną 14-dniową wersję próbną iSpring Suite!

iSpring Suite
Narzędzie do tworzenia e‑learningu
Dowiedz się więcej