Używasz starszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge do najnowszej wersji, aby udoskonalić doświadczenia korzystania z witryny.

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml fb-white-10x14fb-10x14 ok-white-10x19ok-10x19 twitter-white-18x14twitter-18x14vk-white-16x11vk

Co za dzień! Wszyscy byli podekscytowani, gdy zaprezentowaliśmy najnowszą wersję naszego narzędzia do tworzenia treści iSpring Suite 11.7. Ta wersja jest wyjątkowa. Nasz zespół pomocy technicznej w ciągu ostatniego roku przeanalizował wiele próśb klientów, aby dowiedzieć się, jakie funkcje i ulepszenia sprawią, że doświadczenia e-learningowe będą jeszcze lepsze.

Mając na uwadze te cenne informacje, stworzyliśmy aktualizację, która naprawdę odzwierciedla potrzeby i wyzwania użytkowników, dzięki czemu tworzenie kursów jest płynniejsze, bardziej intuicyjne i wydajne. Od ulepszonej nawigacji i nowych zasobów Biblioteki zasobów po dodane możliwości sztucznej inteligencji, iSpring Suite 11.7 pomoże Ci zapewnić wyjątkowe doświadczenia edukacyjne prawdziwym uczniom.

Czytaj dalej, aby przyjrzeć się bliżej nowym dodatkom do znanego i lubianego iSpring Suite. Zapamiętaj funkcje, które chcesz wypróbować w swoim następnym projekcie e-learningowym!

Tworzenie w chmurze: Pozwól sztucznej inteligencji przejąć najtrudniejsze etapy tworzenia quizów

Zaoszczędź mnóstwo czasu i twórz wysokiej jakości oceny uczniów, nawet jeśli nie posiadasz dogłębnej wiedzy w zakresie projektowania szkoleń. Niech iSpring AI pomoże Ci wygenerować odpowiednie pytania i odpowiedzi do quizów do kursów w iSpring Cloud. Asystent AI sugeruje angażujące pytania, które idealnie pasują do treści kursu.

Zaznacz tekst, dla którego chcesz utworzyć pytania, i kliknij AI > Generate questions (Utwórz pytania).

Teraz wystarczy zapisać quiz i jest on gotowy do publikacji!

Piękne kursy tworzone w oparciu o strony, na Twoich warunkach

Nowy iSpring Suite 11.7 otwiera wiele nowych opcji dostosowywania kursu w Strony. Stwórz indywidualny wygląd i styl, aby mieć pewność, że każdy kurs odzwierciedla Twoje unikalne podejście. Podziel się wewnętrzną wiedzą z członkami swojego zespołu i poproś MŚP o wkład w Twoje projekty za pomocą intuicyjnego interfejsu, który sprawia, że ​​tworzenie treści jest szybkie i wydajne.

Dopracuj układ kursu dzięki możliwości niestandardowej zmiany rozmiaru kolumn

Koniec z korzystaniem z narzędzi innych firm do zmiany szerokości kolumn. Z łatwością dostosuj rozmiar kolumny do swoich potrzeb bezpośrednio w edytorze kursów.

Teraz możesz przedstawić kluczowe elementy kursu, takie jak listy, infografiki czy tabele, w idealnych proporcjach, aby zapewnić uczniom przejrzystość i atrakcyjny wizualnie układ. Na przykład, jeśli jedna z kolumn ma więcej tekstu, użyj suwaka, aby ją poszerzyć lub powiększ kolumnę zawierającą najważniejszy obraz. W ten sposób treść jest łatwiejsza do odczytania i podkreśla właściwe punkty.

Po prostu najedź myszką na granicę pomiędzy kolumnami i przeciągnij suwak.

Dodaj trochę magii do efektów wizualnych dzięki ulepszonej edycji obrazu

Biorąc pod uwagę, że 65% ludzi to wzrokowcy, wzbogacanie kursów o zachwycające obrazy i ulepszoną grafikę stanowi prawdziwą rewolucję. Teraz, dzięki udoskonalonym narzędziom do edycji zawartych w Suite, możesz dodawać podpisy, obramowania i przybliżanie, aby Twoje treści były jeszcze bardziej wciągające i atrakcyjne. Dodawanie hiperłączy do zdjęć również stało się proste!

Wzbogacaj obrazy dzięki zaawansowanym opcjom edycji na pasku bocznym.

Prześlij niestandardowe fonty pasujące do księgi marki

Zawrzyj tożsamość marki lub firmy w swoich kursach za pomocą niestandardowych fontów. Teraz Twoi uczniowie będą mogli przez całe szkolenie cieszyć się spójnym wyglądem, który idealnie pasuje do księgi marki.

To sprawia, że kursy lepiej zapadają w pamięć i zwiększa zatrzymanie uczniów. W końcu font jest potężnym, choć często niedocenianym elementem skutecznej nauki.

Prześlij niestandardowe fonty i używaj ich w brandowanych kursach.

Zaakcentuj swoje listy i dodaj im spójności dzięki wszechstronnym stylom

Teraz możesz z łatwością zmieniać wygląd swoich list i dostosowywać poziomy zagnieżdżenia, aby dopasować je do zawartości kursu. Wybierz kolorowe listy, aby Twoje materiały zwracały na siebie uwagę, lub wybierz proste listy bez kolorów, aby uzyskać czysty, profesjonalny wygląd. Dziel informacje i wyróżniaj najważniejsze podpunkty za pomocą kilku szybkich kliknięć.

Zmień wygląd i design listy, aby dopasować go do stylu kursu.

Skorzystaj z ulepszonej nawigacji dla intuicyjnego UX

Przejmij pełną kontrolę nad konspektem strony i paskiem bocznym: decyduj, które nagłówki i sekcje są widoczne dla uczniów, a które nie, aby dostosować proces nauki i upewnić się, że skupią się na najważniejszych treściach. Ponadto, jako twórca kursu możesz ukryć pasek boczny podczas edytowania treści kursu, aby uniknąć rozpraszania uwagi przez elementy wizualne.

Dostosuj ustawienia paska bocznego, aby udoskonalić strukturę konspektu.

Poza tym możesz łatwo zmienić strukturę konspektu i dodać elementy projektu, takie jak obrazy tła lub znaczniki, do dowolnej sekcji kursu. Dzięki temu strony będą bardziej atrakcyjne wizualnie i dobrze zorganizowane.

Spraw, aby rozdziały kursu wyróżniały się dzięki dostosowywalnym nagłówkom.

Bezproblemowa współpraca ze współautorami i interesariuszami

iSpring Cloud to nie tylko miejsce do tworzenia kursów i przechowywania zasobów. Współpracuj i błyskawicznie udostępniaj projekty edukacyjne w zaktualizowanej wersji iSpring Suite 11.7.

Szybki eksport stron do innych kont

Dzięki szybkiemu eksportowi stron możesz teraz przenieść swoje strony na inne konta iSpring Suite Max i iSpring Learn. Oznacza to, że możesz natychmiast udostępniać kursy i inne zasoby partnerom, kierownikom i innym zainteresowanym stronom oraz wspólnie edytować pliki.

Ta funkcja ułatwia także udostępnianie klientom kluczowych zasobów kursu. Jeżeli klient poprosi o kod źródłowy lub oryginalne materiały kursu, możesz je teraz szybko przesłać, a nawet pobrać dodatkową opłatę za kod źródłowy.

Oszczędzaj czas i wysiłek, i spraw, aby współpraca była bardziej produktywna niż kiedykolwiek wcześniej.

Skopiuj unikalny kod wygenerowany dla każdej strony, wklej go do innego konta iSpring, a natychmiast pojawi się w pełni sformatowana kopia.

Suite na komputer: Twórz inkluzywną i przystępną naukę niczym profesjonalista

Wersja komputerowa iSpring Suite jest teraz wyposażona w nowe możliwości tworzenia treści skoncentrowanych na uczniach. Niezależnie od celów i specjalnych potrzeb odbiorców, możesz stworzyć e-learning, który spełni ich wszystkie wymagania.

Uprość naukę języka i naukę ze słuchu, dodając dźwięk do quizów

Niezależnie od tego, czy tworzysz kursy językowe, czy przygotowujesz treści dla uczniów z wadą wzroku, quizy wzbogacone o dźwięk zapewniają, że każdy może korzystać z Twoich materiałów.

Dodaj dźwięk z wcześniej nagranych plików lub nagraj dźwięk bezpośrednio w programie.

Nagraj wersje audio pytań i odpowiedzi w QuizMaker i po prostu dodaj je do oceny. Jeśli chcesz, możesz połączyć pisemne i dźwiękowe elementy quizu lub tworzyć quizy w całości oparte na dźwięku. To doskonałe rozwiązanie do nauki wymowy w szkołach językowych lub do włączenia ćwiczeń słuchowych do lekcji muzyki.

Dodaj napisy do kursów, aby były łatwiejsze do zrozumienia (Wkrótce!)

Jeżeli Twoi uczniowie uczą się w drodze i nie zawsze mogą oglądać treści z dźwiękiem, pomóż im, wzbogacając kursy o napisy! Jest to także ogromna pomoc dla uczniów z wadą słuchu — mogą uzyskać dostęp do informacji pisemnych i pozostać zaangażowani w treść kursu.

Napisy sprawiają, że Twoje kursy są jeszcze bardziej dostępne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami.

Używaj niestandardowych postaci w symulacjach dialogów TalkMaster

Stwórz kurs, w którym ilustrowany asystent poprowadzi ucznia przez kurs i będzie symulował rzeczywiste interakcje, aby ćwiczyć najważniejsze umiejętności miękkie. Wdrażaj postacie w dowolnym scenariuszu konwersacji i dostosowuj ich wygląd do kontekstu kulturowego i zawodowego uczniów.

Symulacje dialogów opartych na postaciach są dostępne na każdym urządzeniu.

Możesz importować gotowe postacie z Biblioteki zasobów lub dostosowywać je bezpośrednio w iSpring Suite razem ze współautorami kursów. Można dopasować je do każdej sytuacji i interakcji! Symulacje z udziałem tych starannie dobranych postaci będą realistyczne, zwiększając efektywność i zaangażowanie uczniów w naukę.

Wybierz wygląd postaci, ubrania, zawód, pozę, gesty i wiele więcej.

Otrzymuj szczegółowe raporty z wynikami quizów, aby szybko identyfikować i uzupełniać luki kompetencyjne

Zapomnij o samodzielnym analizowaniu wyników quizu! Instruktorzy mogą teraz z łatwością śledzić postępy uczniów w różnych obszarach i szybko wykrywać powtarzające się problemy — a wszystko to dzięki szczegółowym raportom z quizów. Jest to szczególnie przydatne, gdy uruchamiasz duży kurs z wieloma modułami i musisz śledzić poziom przyswajania wiedzy przez uczniów na każdym etapie.

Szczegółowe raporty z quizów podkreślają wyniki uczniów i wyróżniają główne luki kompetencyjne.

Z łatwością wysyłaj wyniki quizów na adresy e-mail instruktora i ucznia lub bezpośrednio na serwer. Rozszerzony raport zawiera informacje ogólne, wyniki według grup pytań oraz zestawienie odpowiedzi poszczególnych użytkowników na każde pytanie. Ponadto możesz dostosować, jakie informacje będą zawarte w raporcie w sekcji Właściwości quizu.

To umożliwia szybkie uzupełnienie braków w umiejętnościach i utrzymanie uczniów na właściwej drodze poprzez dostosowanie programu szkolenia.

Rozbudowana Biblioteka zasobów: Zaprojektuj zachwycające kursy bez projektanta

Biblioteka zasobów iSpring to prawdziwa kopalnia zasobów e-learningowych, aktualnie zawiera ponad 116 000 elementów! To okazja do świętowania, więc przeglądaj Bibliotekę w celu znalezienia nowych postaci, lokalizacji i obrazów do następnego kursu.

Postacie są teraz jeszcze bardziej zróżnicowane. Filtry umożliwiają szybkie znalezienie najlepszej opcji do swojego scenariusza. Dostępni są nie tylko ludzie – do swoich slajdów możesz także dodawać zwierzęta!

Wybierz spośród setek postaci, które chcesz dodać do swojego kursu.

Nie zapomnij dodać do swojego kursu nowych lokalizacji, dostosowywalnych ikon i przycisków funkcyjnych. Zmień nudne slajdy w piękne i funkcjonalne strony kursu, które przyciągną uwagę uczniów.

Wzbogać swoje slajdy za pomocą zasobów z Biblioteki zasobów.

Zmień wyzwania e-learningowe w historie sukcesu z nowym iSpring Suite

Aktywni subskrybenci iSpring Suite otrzymają wszystkie nowe funkcje za darmo – wystarczy zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji.

Jeśli nie masz jeszcze iSpring Suite, teraz jest idealny moment, aby zapisać się na bezpłatny 14-dniowy okres próbny i odkryć jego potencjał. Wszystkie nowe funkcje są dostępne w wersji próbnej, więc koniecznie je przetestuj!

Jesteśmy pewni, że iSpring Suite na długie lata zostanie Twoim zaufanym partnerem w zakresie e-learningu.